Loading...

INFO

PORTFOLIO

piano by the sea

W kilku słowach.

Odwiedzasz moja personalną stronę. Jestem muzykiem i kompozytorem z głębi serca. Po drodze poszukiwałem kreatywności również w kilku innych obszarach, co na pewnym etapie mojego życia zaowocowało różnymi realizacjami. Aktualnie, przeglądając stronę, oprócz muzycznych prac, można znaleźć ślady aranżacji przestrzeni wraz z oświetleniem, designem elementów, zdjęcia lub wizualizacje. Tworzę również wszystkie elementy graficzne / wizualne do moich projektów.

Po drodze.

Na przestrzeni lat wykonywałem różne indywidualne prace dla prywatnych odbiorców, agencji, bądź instytucji kultury. Współpracowałem również w środowisku wielokulturowym. Patrząc wstecz, myślę, że pozwoliło mi to zrozumieć różne procesy produkcyjne od pomysłu do realizacji, a teraz pomaga podejmować lepsze decyzje twórcze w osobistych projektach artystycznych lub w dodatkowej działalności doradczej.

Kierunek.

Nieodparta potrzeba komponowania i wykonywania muzyki skłoniła mnie do zawężenia moich działań. Podążam moją muzyczną ścieżką. Interesuje mnie również mariaż muzyki i obrazu, fotografia, projekty filmowe.

więcej →

logo

BIO | KONTAKT | ENGLISH