Loading...

INFO

Portfolio

Jurek Jagoda


W kilku słowach.

Dziękuję za odwiedzenie przestrzeni, JJ Space. Strona detykowana jest mojej twórczości i zawiera różne prace. Jestem muzykiem i kompozytorem z głębi serca. Po drodze odkryłem również swoją kreatywność w kilku innych obszarach. Przeglądając aktualne portfolio, oprócz samodzielnie publikowanych i autorskich projektów muzycznych, można znaleźć ślady różnych aranżacji przestrzeni z oświetleniem, zdjęcia czy projekty graficzne.

Portfolio.

Przez wiele lat jako wolny strzelec miałem możliwość realizować indywidualne prace dla instytucji kulturalnych, agencji i klientów prywatnych. Współpracowałem również w środowiskach wielokulturowych. Pozwoliło mi to poznać różne procesy produkcyjne od etapu pomysłu do realizacji, a teraz pomaga w podejmowaniu lepszych kreatywnych decyzji w autorskich projektach oraz dodatkowej działalnoście doradczej. W celu uzyskania pisemnych referencji możesz skontaktować się bezpośrednio przez stronę internetową.

Kierunek.

Z biegiem czasu postanowiłem rozwijać głównie własne projekty artystyczne związane z muzyką. Interesuje mnie również mariaż muzyki i obrazu. Projekty muzyczne dopełniam swoimi grafikami, zdjęciami lub innymi elementami wizualnymi.

więcej →

BIO | KONTAKT