Loading...

DESIGN

aranżacje przestrzenne

Jurek Jagoda design works

Kreacja przestrzeni.

Tutaj znajdziesz wybór przykładowych projektów związanych z przestrzenią i aranżacją wizualną. Choć po drodze zdobyłem tytuł magistra architektury w Gdańsku, w późniejszej pracy twórczej, przy nieustającej pasji do tworzenia muzyki, poszukiwałem projektów, które zawierałyby choć trochę muzycznej i wizualnej warstwy opowieści.

Oprócz eventów i wystaw w Polsce oraz Dubaju, zdobyłem również pewne doświadczenie pracując w dziale scenografii Opery Narodowej w Warszawie przy kilku produkcjach teatralnych. Ponadto indywidualnie projektowałem wnętrza komercyjne lub inne przestrzenie dla prywatnych odbiorców. Poniżej kilka śladów tych prac w postaci ilustracji / zdjęć. ( nie jest to pełna dokumentacja ).

Konsultacje projektowe.

Zawsze chętnie dzieliłem się swoim punktem widzenia, a na przestrzeni lat moje pomysły zostały zastosowane w ponad 5000 m2 zaprojektowanych przestrzeni i jest to udokumentowane podpisanymi umowami lub pisemnymi referencjami. Choć jestem otwarty na ciekawe projekty indywidualne, od 2019 roku moja dotychczasowa działalność projektowa zmieniła się na dodatkową, bardziej konsultacyjną lub nadzorczą i obejmuje wybrane tematy. W szczególności w zakresie planowania przestrzeni, wnętrz czy scenografii.

Projekty →


Koncert kameralny

projekt sceny

logo

DESIGN | O STRONIE | KONTAKT