Loading...

Muzyka

autorskie kompozycje

piano by the sea

Muzyka.

Muzyka jest zintegrowana z moim życiem od dzieciństwa. Gra na akustycznym pianinie i gitarze, a także komponowanie własnych utworów dało mi pewną elastyczność w tworzeniu różnych aranżacji na zamówienie i własnych albumów. Jako kompozytor lubię muzykę ilustracyjną i improwizacyjną. Każdy projekt to nowa historia do opowiedzenia.

Inspirację czerpię z codziennego życia i mam także świadomość dziedzictwa kulturowego, ale cała moja muzyka pochodzi z ciszy. Odnalazłem również rezonans z gatunkami klasycznymi, jazzowymi oraz rockiem progresywnym. Dodatkowo mam również doświadczenie jako muzyk sceniczny koncertujący z moim trio jazzowym lub grając solo. Komponuję i aranżuję muzykę we własnym studio projektowym.

Więcej →

Nowości

muzyka

album artwork

 

Info.

Aktualnie trwają prace nad kolejnymi projektami muzycznymi.

Utwór "From Dawn For Twilight" - nieco odświeżona melodia z płyty Adrenaline jest teraz dostępna w necie.

Od 15.05.2020 dostępna jest w sieci pierwsza kolekcja muzyczna zawierająca kilka moich kompozycji w aranżacji na jazzowe trio fortepianowe, w tym: Reflections, Waiting, If Only I Could Tell You, Traveling Miles, Remembrance. Piosenki pochodzą z albumów: Songs Without Words i Liberated.

Słuchaj - Podziel się - Kup

Sprawdź czy muzyka wprawia Cię w dobry nastrój.

ITUNES SPOTIFY

Youtube

Kilka klipów dostępnych obecnie.


Projekty


INFO

Po więcej szczegółów napisz.

Muzyka
Autorskie kompozycje.
UTWORY I ALBUMY
Jeśli chcesz zamówić utwór, album lub demo z moimi kompozycjami napisz wiadomość. Możesz również połączyć się ze stronami mediów społecznościowych poniżej.

MUZYKA | INFO | KONTAKT