Loading...

MUZYKA

własne kompozycje

piano by the sea

Wtęp do mojej muzyki.

Gra na pianinie i gitarze, ale przede wszystkim komponowanie własnych melodii i aranżacji to integralna część mojego życia od wczesnych lat. Przez pewien czas dzieliłem się tą pasją głównie z bliskimi lub poprzez różne prace studyjne, potem zadebiutowałem na scenie z własnym trio jazzowym. Obecnie pracuję nad kolejnymi projektami muzycznymi.

Jako kompozytor lubię muzykę filmową oraz improwizacyjną. Każdy projekt to nowa historia do opowiedzenia. Choć mam świadomość dziedzictwa kulturowego, inspiruje mnie codzienność, a większość mojej muzyki pochodzi z chwil ciszy. Znalazłem również rezonans z gatunkami klasycznymi, jazzowymi, czy rockiem. Piękno melodii jest dla mnie bardzo ważne. Komponuję muzykę we własnym studio projektowym.

Więcej →

NOWOŚCI

muzyczne

Jurek Jagoda - 'Smile' cover art

 

Posłuchaj muzyki

W poniższej sekcji projektów masz dostęp do bardziej szczegółowych informacji. Naciśnij ikonę albumu i przejdź do projektu. Tam znajduje się także odtwarzacz muzyki, dzięki któremu możesz posłuchać wybranego utworu, a także linki do serwisów streamingowych.

Velocity

Velocity - mój najnowszy singiel muzyczny do posłuchania.

Smile

Smile - W ramach mojej muzycznej historii przywróciłem do życia kompozycję z końca lat dziewięćdziesiątych. Zremiksowałem trochę stare nagranie, dodałem linię wokalną z tekstem i zaśpiewałem do niej. Posłuchaj krótkiego podcastu o piosence i odwiedź moje strony do strumieniowego przesyłania muzyki.

Evening

Jako pianista zawsze chciałem nagrać swój solowy album na fortepianie. Projekt Wieczór jest obecnie dostępny jako „wersja strumieniowa”. W kompletnym albumie ( wersja fizyczna ) będzie więcej kompozycji i zagram na fortepianie.PROJEKTY

albumy | single

Filmowo
Muzyka do ruchomych obrazów
Współpraca
Prace studyjne
Na żywo
Występy z własnym repertuarem

logo

MUZYKA | INFO | ENGLISH